Privaatsusreeglid

Viimati uuendatud: 12.07.2024

Tere tulemast EELK Tallinna Jaani koguduse veebilehele. Meie privaatsusreeglid selgitavad, kuidas me kogume, kasutame ja kaitseme teie isikuandmeid, sealhulgas annetuste kogumist annetusrakenduse kaudu tallinnajaani.ee kodulehel.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine:

Me võime koguda teie nime, isikukoodi, kontaktandmeid ja makseandmeid, mida te meile annetuse tegemisel esitate. Neid andmeid kasutatakse ainult annetuse töötlemiseks ja teiega suhtlemiseks seoses annetusega.

Me võime koguda teavet teie veebilehe külastamise kohta, sealhulgas IP-aadressi, brauseri tüübi, seadme info ja veebilehe kasutamise statistikat. Need andmed aitavad meil paremini mõista meie veebilehe külastatavust ja parandada kasutajakogemust. Andmeid kogutakse anonümiseeritult ja kasutusstatistika kogumise saab keelata "Küpsiste seaded" all.

Küpsised (cookies):
Meie veebileht kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse tagamiseks, sealhulgas annetuste kogumiseks vajalike funktsioonide jaoks ning analüütikatööriistade küpsiseid, mis aitavad meil koguda anonüümset teavet veebilehe kasutamise kohta. Küpsiseid saab kontrollida või keelata teie veebilehitseja seadetes ja kodulehel "Küpsiste seaded" lingi alt.

Kolmandate osapoolte teenused:
Me võime kasutada kolmandate osapoolte makseteenuseid annetuste töötlemiseks. Teie makseandmeid kogutakse ja töödeldakse vastavalt nende teenusepakkuja privaatsusreeglitele.

Turvalisus:
Me rakendame turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu, kasutamise või avalikustamise eest, sealhulgas annetuste kogumise kontekstis.

Kasutajate õigused:
Teil on õigus küsida meilt oma isikuandmete kustutamist või parandamist, sealhulgas annetuste kogumise kontekstis.

Teil on õigus küsida meilt teavet selle kohta, milliseid andmeid me analüütikatööriistade abil kogume

Võtke meiega ühendust, kui soovite oma õigusi kasutada.

Need on meie veebilehe privaatsusreeglid, mis hõlmavad ka annetuste kogumist vormi kaudu. Kui teil on küsimusi või muresid seoses oma isikuandmete kaitsega, võtke meiega ühendust.

Täname, et külastasite meie veebilehte.

EELK Tallinna Jaani kogudus

Vabaduse väljak 1, 10146 Tallinn
+372 644 6206
+372 5663 4624
tallinna.jaani@eelk.ee

Kantselei avatud:
T, N, R 10.00-16.00, K 10.00-18.00
Kinni riiklikel ja kiriklikel pühadel.

Välisviited

EELK

piibel net