Vabaduse plats 1, Tallinn

Nädala mõte

 • NÄDALA MÕTE. 26.09.2022

  Eve Kruus

  „Aga kui nad teed käisid, astus Jeesus sisse ühte külla. Keegi naine, Marta nimi, võttis ta vastu. Ja sel naisel oli õde, keda hüüti Maarjaks. Maarja istus maha Issanda jalgade juurde ja kuulas tema kõnet. Marta aga oli ametis mitmesuguste toimetustega. Ja ta tuli Jeesuse juurde ning ütles: „Issand, kas sa ei hooli sellest, et mu õde jättis mu üksinda toimetama? Ütle talle nüüd, et ta tuleks mulle appi!“ Aga Issand vastas talle: „Marta, Marta, sa muretsed ja vaevad ennast paljude asjadega, aga tarvis on vaid üht. Maarja on ju valinud hea osa, mida ei võeta temalt ära“ ( Lk 10:38–42).

  Loe edasi...
Näitus Risttee

Jutlused, mõtisklused

 • Toomas Paul

  Õp TOOMAS PAULI JUTLUS RUKKIMAARJAPÄEVA JUMALATEENISTUSEL

  Reede, 19.08.2022

  Eesti Vabaõhumuuseumis Sutlepa kabelis 14. augustil 2022. aastal

  NB! Tavaliselt on õpetaja TOOMAS PAUL öelnud, et kõik, mis toimub Sutlepa kabelis, jäägugi üksnes sinna seinte vahele. Aga seekord tegi ta erandi ja lubas selle jutluse teksti avaldada. Kes loeb, see mõistab.

  Loe edasi...

Teated ja uudised

Koguduse lood

 • Raamatuklubi

  RAAMATUKLUBI: AIN KALMUS „JUUDAS“

  Kolmapäev, 21.09.2022

  Eile kohtus pärast suvepuhkust taas raamatuklubi. Kui kevadel arutleti Christoph Wrembeki raamatu „Juudas, mu sõber. Sina, kes sa Juuda koju tood, too ka mind“ üle, siis seekord jätkati Juuda teemaga, kuid seda teisest raamatust ehk Ain Kalmuse romaanist „Juudas“ lähtuvalt.

  Loe edasi...
 • Mäggi ja Mustonen

  VAATAJA SUHESTUB: ANDRE TAMM JÄLGIS „LOODUD SÕNA ÕHTUT“ TÄHELEPANELIKULT JA TÄNUGA

  Neljapäev, 15.09.2022

  Viimati oli „Loodud sõna õhtul“ külaliseks ANDRES MUSTONEN. ANDRE TAMM käis kohapeal vaatamas-kuulamas ja jagab nüüd meiegagi oma muljeid.

  Loe edasi...
 • Jaani meeskoor

  TALLINNA JAANI KIRIKU MEESKOOR OOTAB UUSI LAULJAID

  Reede, 9.09.2022

  INTERVJUU KOORIJUHT PEETER PERENSIGA

  Tallinna Jaani kiriku meeskoori dirigent PEETER PERENS kutsub mehi laulma – nii oma koguduse omi kui ka kõiki teisi, keda huvitab vaimulik muusika. Ettelaulmine toimub pühapäeval, 18. septembril kell 18 Tallinna Jaani kirikus. Lauljail on vajalik eelnev koorilaulukogemus, ülejäänu sõltub juba oma häälematerjalist ja võimekusest.

Piiblitund.

Kategooria
Piiblitunnid
Kuupäev
Kolmapäev, 30 September 18:00
Asukoht
Kiriku lõuna-keldrisaalis.
Kõneleb Arne Hiob.
 
 

Kõik kuupäevad

 • Kolmapäev, 30 September 18:00