JUHATUSE LIIKMED TEATAVAD OMA TAGASIASTUMISEST

Tallinna Jaani koguduse juhatuse esimees PEETER RAUDSEPP:

Armsad koguduse liikmed, töötegijad, vabatahtlikud, koguduse nõukogu liikmed!

Täna, 12. oktoobril esitasin koos kolme juhatuse liikmega – JAANUS PÕDER, EVEN TUDEBERG ja REIN VOOG – nõukogule avalduse, milles teatasime oma soovist lahkuda koguduse juhatusest 16. novembril käesoleval aastal.

16. novembriks kavandatud nõukogu koosolekul esitab juhatus nõukogule kinnitamiseks eeloleva aasta eelarveprojekti. Lisaks on kavas esitada nõukogule veel mõned olulised ettepanekud, mis võimaldavad juhatusel pooleliolevad asjad lõpetatuks lugeda. Seejärel saab nõukogu juhatuse liikmed nende kohustustest vabastada ning valida uue juhatuse koosseisu.

Hooldajaõpetaja ja juhatus on saanud kirikuvalitsuselt ülesande korraldada uue õpetaja valimised. Ametist lahkuvad juhatuse liikmed on asunud ametisse teadmisega, et oleme võtnud vastutuse, mida saame jagada koos JAAN TAMMSALUGA. Tänaseks on olukord muutunud. See on aus lahkumine, anname võimaluse uuele juhatuse koosseisule täita seda kirikuvalitsuselt saadud ülesannet.

Oleme juhatuse liikmetena teinud tööd koguduse heaks väga suure rõõmuga. See on olnud töö, mida saabki teha ainult väga suure rõõmuga. Ja veelgi enam – seda tohibki teha vaid siis, kui tööd saadab väga suur rõõm kordaminekutest ja inimeste heameelest.

Koguduse juhatus on väga tänulik töötegijatele ja vabatahtlikele nende tööpanuse eest, koguduse liikmetele ja nõukogule usalduse ja toetuse eest, mida me oleme kohanud. Oleme tänulikud Jumalale kõigi nende õnnestumiste eest, mis on meile osaks saanud, tehes tööd Jaani kiriku heaks.

Juhatus annab üle väga heas seisus kiriku, kogudusele kuuluva kinnisvara ja korras rahaasjad. Tegelikult anname me üle vaimulik Jaan Tammsalu aastakümnetepikkuse töö tulemuse. Meil on olnud suur rõõm temaga koos töötada ja kõiki õnnestumisi ning mureasju jagada. Palju oleks võinud veel teha, kuid nüüd oleme seda tööd lõpetamas.

Lubame, et meist ei jää ühtki lahendamata asja, lõpuni viimata tööd. Oleme ametis 16. novembrini. See on piisav aeg meie jaoks pooleliolevate tööde lõpetamiseks ja praostile ning nõukogule uue juhatuse koosseisu valimiste ettevalmistamiseks. Jääme mõttes ja palves koos hooldajaõpetaja EVE KRUUSIGA, kellele soovime Jumala õnnistust ja vastupidamist.

Olge hoitud!

 

(Foto: Heidi Tooming)

Kalender

E T K N R L P
1
4
7
8
10
11
15
18
21
22
24
28
29

EELK Tallinna Jaani kogudus

Vabaduse väljak 1, 10146 Tallinn
+372 644 6206
+372 5663 4624
tallinna.jaani@eelk.ee

Kantselei avatud:
T, N, R 10.00-16.00, K 10.00-18.00
Kinni riiklikel ja kiriklikel pühadel.

Välisviited

EELK

piibel net