Kutse raamatu „Argipäevast taeva poole“ esitlusele

Argipäevast taeva poole

Õpetaja JAAN TAMMSALU kutsub oma uue raamatu esitlusele:

„Kui uued raamatud kastides Jaani kirikusse jõudsid ja ma esimese neist välja võtsin, hüppas süda rõõmust, et üks raamatukaas võib nii hea välja näha – et üks Leili Muuga maal võib pildistatuna ja raamatukaanele tõstetuna olla nii heades värvides ja raamatut pihku võttes on hea kindel tunne, see ei libise näppude vahelt välja, vaid on mõnus, soe ja pisut sametine.

On ikka hea küll, kui raamatuid tehakse ilusti ja hästi, kui nende kallal vaeva nähakse, mitte ei lasta ülekäe ega kasutata paberit, mis oleks võimalikult odav, et võimalikult suurt kasumit sealt välja lõigata. Raamatus on kasutatud kirja, mille kohta ka kõige nõudlikum inimene ei saa kuidagi öelda, et ta seda ei näe – kui ei näe, siis tõesti oleks vaja ikkagi prillid välja vahetada. Suurekirjaline ja ilusal valgel paberil raamat on vormiliselt mu meelest väga ilus saanud.

Mis on raamatu sisu? Seda saab igaüks ise silmata. Aga vahel on tõesti nii, et sisu võib küll hea olla, aga vorm on selline, et ei taha pihkugi võtta ja raamaturiiulis tahaks selle kuhugi teiste raamatute vahele ära peita.

See oli mu esimene koostöö kirjastusega Hea Lugu. Idee sünnitaja Hea Loo poolt oli toonane kirjastuse juht TIINA KAALEP.
Olen täiesti rõõmus selle raamatu üle. Olen natuke kutseid välja saatnud, aga ütlen ka siin, et kõik on väga teretulnud Tallinna Jaani kirikusse 27. oktoobril kell 17.30 raamatu „Argipäevast taeva poole“ esitlusele.

Raamatud on praegu juba kiriku käärkambris ehk kantseleis olemas. Nüüdseks peaksid need olema ka kõigis n-ö hästi varustatud raamatupoodides. Esitlus on eelkõige pidu, rõõm ning rõõmu ja tänulikkuse jagamine. On ilusat muusikat ja küllap ka helget juttu.

Tere tulemast! Hingedeajal on igati mõistlik tulla ja saada sellest osa, mitte konutada toanurgas ja ütelda, et kõik on nii kallis, pileteid ei jaksa osta. Tule lihtsalt kohale, saa osa!“

Kalender

E T K N R L P
1
4
7
8
10
11
15
18
21
22
24
28
29

EELK Tallinna Jaani kogudus

Vabaduse väljak 1, 10146 Tallinn
+372 644 6206
+372 5663 4624
tallinna.jaani@eelk.ee

Kantselei avatud:
T, N, R 10.00-16.00, K 10.00-18.00
Kinni riiklikel ja kiriklikel pühadel.

Välisviited

EELK

piibel net