ÕPETAJA JAAN TAMMSALU PEAB 16.06.2024 PRAEGUSE SEISUGA VIIMASE JUTLUSE TALLINNA JAANI KOGUDUSES

Jaan Tammsalu
Õpetaja EVE KRUUS ühe ajastu lõpust meie koguduses: „Homme peab oma selleks korraks viimase jutluse Tallinna Jaani koguduses eelmine peaõpetaja JAAN TAMMSALU, kes on meie kogudust teeninud peaaegu 20 aastat.
 Me oleme väga tänulikud selle aja eest, mis ta on meie kõrval olnud, meid juhtinud, meiega koos käinud, ja loodame, et ega need sidemed meie vahel niikuinii ei katke. Alati on ta teretulnud Tallinna Jaani kirikusse jutlust ütlema ja muudki tegema.
 
Oma hüvastijätu Tallinna Jaani koguduse rahvaga on õpetaja Tammsalu lubanud teha sügisel. Täpsemast ajast anname teada.
 
Soovime Jaan Tammsalule Jumala ligiolu ja õnnistust tema uutes kogudustes. Hoidku Jumal teda oma armastuse hõlmas, kinkigu talle tervist, tarkust ja jõudu.“
 
(Foto: Meeli Küttim)

EELK Tallinna Jaani kogudus

Vabaduse väljak 1, 10146 Tallinn
+372 644 6206
+372 5663 4624
tallinna.jaani@eelk.ee

Kantselei avatud:
T, N, R 10.00-16.00, K 10.00-18.00
Kinni riiklikel ja kiriklikel pühadel.

Välisviited

EELK

piibel net