Vabaduse plats 1, Tallinn

Meie koguduse Eesti-Ukraina keelelaager leidis kajastamist raamatus „Rahu poole. EELK on ulatanud abikäe Ukraina sõjas kannatanuile“

Rahu poole

Eile toimus Kaarli koguduse ruumides EELK XXXI Kirikukogu kolmas istungjärk, kus lisaks Eesti-sisestele küsimustele oli seekord palju tähelepanu ka ukrainlaste abistamisel.

Kohal oli Ukraina Saksa Evangeelse Luterliku Kiriku piiskop PAVLO SHVARTS, kes pidas põhjaliku ettekande. EELK peapiiskop URMAS VIILMA tutvustas värsket raamatut „Rahu poole. EELK on ulatanud abikäe Ukraina sõjas kannatanuile“.

Ühe peatüki raamatust hõlmab lugu sellest, kuidas Tallinna Jaani koguduse naised korraldasid augustis Saaremaal meie koguduse ja Ukraina noorte ühise keelelaagri. Sõna saavad laagri peakorraldajad EVELIN MÜÜRIPEAL ja PIIA AASMÄE ning Piia on ilmestanud raamatut ka värvikate laagrifotodega.

Kalender

E T K N R L P
5
9
12
15
16
18
19
22
23
25
26
30