Vabaduse plats 1, Tallinn

Tooma missa

Tooma teenistus on iga kuu viimasel pühapäeval toimuv jumalateenistus, kus kohalikust traditsioonist ja teadaolevatest vajadustest lähtudes terve kogudus (vabatahtlikud) teenib üksteist: üksikuid ja perekondi, usklikke ja uskmatuid, kahtlejaid ja otsijaid, pettunuid ja edasipürgijaid.

Tooma teenistus on inspireeritud EELK põhiülesandest: Jumala sõna kuulutamine, ja sakramentide jagamine ning sellest tulenevalt haridus-, diakoonia- ja misjonitöö tegemine ja muul viisil kristliku usu ja armastuse levitamine, edendamine ja süvendamine. (EELK põhikiri 1.pt. §3)

Tooma teenistuse tegevused on teenistuse ettevalmistus ja kaasa teenimine, Tooma palvused, koolitused, Piibli lugemine – bibliodraama, hingehoid, eestpalve, kodugrupid, laste ja noorte kaasamine jumalateenistusel, muusikatöö.

Strateegiline eesmärk 2022: Tooma teenistusel käib rohkesti rahvast ja ustavate vabatahtlike hulk koguduses on vähemalt kahekordistunud.

Alaeesmärgid 2018-2022:

  1. Noorterühm on Tooma teenistuse töösse kaasatud ja osaleb aktiivselt koguduse jumala-teenistuselus, sealhulgas Tooma teenistusel.
  2. Koostöös pühapäevakooliga kaasatakse lapsi ja peresid jumalateenistusellu, sealhulgas Tooma teenistusele. Perekonnad käivad Tooma teenistusel koos lastega.
  3. Koostööd tehakse koguduse kooridega, igal Tooma teenistusel toetab ühislaulu koor ja bänd.
  4. Tooma teenistuse kaudu kaasatakse kogudusse need leerist tulnud, kes soovivad vabatahtliku tööga kogudusse panustada.

Kalender

E T K N R L P
2
3
9
10
13
16
17
20
24
27
30